Jak usunąć 1 lub 2 najniższe oceny z wiersza

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4919 by Michaeljoconnor
Jak usunąć 1 lub 2 najniższe oceny z wiersza został stworzony przez Michaeljoconnor
Próbuję znaleźć funkcję umożliwiającą upuszczenie najniższej jednej lub dwóch ocen ze wszystkich kolumn na tej samej karcie i uzyskanie sumy (porównanie dodatków) dla pozostałej części. Czy taka funkcjonalność istnieje? :wiwat:

Zakładka Moje quizy/zadania domowe zawiera 14 kolumn (każda reprezentuje indywidualne zadanie. Muszę odrzucić 2 najniższe oceny i uzyskać ocenę całkowitą za pozostałe.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu - Rok 9 7 miesięcy temu #4921 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Jak usunąć 1 lub 2 najniższe oceny z wiersza
Cześć Michał,
Tak, istnieje. Zobaczę, czy uda mi się przygotować szablon dziś wieczorem, najlepiej jutro, z tą konfiguracją. Będziesz mógł od razu zaimportować go do swojego dziennika ocen.
Trudną częścią jest posiadanie tych 14 kolumn, ponieważ wymaga to kolejnych 12 - które można ukryć - z uwzględnieniem końcowych ocen.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu - Rok 9 7 miesięcy temu #4962 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Jak usunąć 1 lub 2 najniższe oceny z wiersza
Oto szablon, musisz „Otworzyć” w iDoceo i wpisać hasło 12345
Możesz łatwo skopiować go do swojej klasy (dotknij i przytrzymaj kartę i Kopiuj) lub zmień typ oceny wszystkich kolumn, które ustawiłem na 0-10 (Dotknij Narzędzia - górny pasek -> Kolumny > Wszystkie > Edytuj > Rodzaj klasy

Załącznik:

Nazwa pliku: Biologia_Sa...7.idoceo
Rozmiar pliku:4 KB


Mam nadzieję, że to pomoże!

Zobaczysz bardzo szczegółowe wyjaśnienie na ten temat konfiguracja tutaj
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.