Nielicząca się ocena?

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3558 by Jerrygardnerjr
Nielicząca się ocena? został stworzony przez Jerrygardnerjr
Chcę zaznaczyć w kolumnie ocenę, która nie liczy się jako ocena w kolumnie, ale jest oceną wskazującą, że uczeń był nieobecny danego dnia. czy jest na to sposób?

Wszystko, co robię, wymaga wartości co najmniej zerowej (co jest ujemne w stosunku do średniej).

Jakieś pomysły?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu - Rok 10 7 miesięcy temu #3559 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Nielicząca się ocena?
Witaj Jerrygardnerjr,

Tutaj moje dwie propozycje:

- Zamiast tego możesz dodać adnotację (dotknij i przytrzymaj komórkę, a następnie Adnotacja) i zaznacz tutaj nieobecność tego ucznia. Odzwierciedla się jako mały trójkąt w komórce, a po jednym dotknięciu zobaczysz szczegóły tej adnotacji. Nie wpłynie to na średnią.

- Inną opcją jest poczekanie na naszą główną aktualizację iDoceo 3.0, która pozwoli ci dodawać ikony w komórce i dopóki te ikony nie mają powiązanej wartości liczbowej, nie będą miały wpływu na średnią.
Czekamy niecierpliwie na jego akceptację, która nie powinna zająć więcej niż jeden, dwa dni... a nawet dzisiaj, jeśli nam się poszczęści.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 7 miesiąc temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: Jerrygardnerjr

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3560 by Jerrygardnerjr
Odpowiedzi udzielił Jerrygardnerjr na temat Nielicząca się ocena?
Dzięki Bert.

Nie rozwiązuje problemu w 100%, ale jest to solidne obejście.

Kupiłem aplikację w wersji 3.0, zakończyłem mikro zarządzanie każdą aplikacją Apple i przekaż nam aktualizację!!!!!!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3561 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Nielicząca się ocena?
Ten stracony czas to najgorsza część wydawania nowej aktualizacji... i za każdym razem, gdy sprawdzam statystyki, czas recenzji ciągle rośnie ( Link tutaj ). Chyba dużo aktualizacji przed iOS7.

Zanim zapomnę. Po aktualizacji do wersji 3.0 będziesz musiał wyłączyć ustawienie „Pomiń pustą komórkę - tryb wersji 2.5” (z ustawień iPada/iDoceo). Znajdź poniżej zrzut ekranu.

Domyślnie wszyscy nasi użytkownicy mają włączone wszystkie bieżące obliczenia z wersji 2.5. Kompatybilność wsteczna jest zawsze jedną z naszych głównych trosk.

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Jerry'ego Gardnera
Rok 10 7 miesięcy temu #3562 by Jerry'ego Gardnera
Odpowiedzi udzielił Jerry'ego Gardnera na temat Nielicząca się ocena?
Jestem najpierw facetem z Androidem z prostych powodów, takich jak ten, zamiast przeglądać mikrozarządzanie. To smutne dla programistów z powodu straconego czasu i dochodów. :(

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.