Odejmowanie jednej kolumny od drugiej...

Więcej
Rok 11 3 miesięcy temu #2655 by Bretta Huckstepa
Odejmowanie jednej kolumny od drugiej... został stworzony przez Bretta Huckstepa
Cześć, przede wszystkim dziękuję za całą pracę nad tą wspaniałą aplikacją, rozwija się naprawdę ładnie!
W dzienniku ocen mam kolumnę, która zawiera ocenę docelową ucznia. Mam kilka innych kolumn dających różne wyniki w pojedynczych testach. Mam średnią z tych sprawdzianów i ocenę ogólną, ale... Czy można odjąć ich obecną średnią ocenę od oceny docelowej?

Zawsze jesteśmy proszeni o zgłaszanie, jak daleko od docelowej oceny znajduje się uczeń. Nie widziałem sposobu na odejmowanie kolumn, tylko ich uśrednianie. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana!

Wielkie dzięki,
Brett

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 3 miesięcy temu - Rok 11 3 miesięcy temu #2656 by Bretta Huckstepa
Odpowiedzi udzielił Bretta Huckstepa na temat Odejmowanie jednej kolumny od drugiej...
Ok... Udało mi się to rozwiązać. Obciążenie jednej kolumny do -100, a drugiej do 100 załatwiło sprawę, ale teraz mam inny problem ...

Czy istnieje sposób na skopiowanie pliku obliczony kolumny do innej klasy? Skopiuje strukturę i formatowanie, ale brakuje małych ikon kalkulatora, a kiedy wprowadzam surowe dane, nie wykonuje obliczeń. Mam kilka klas, które używają tego samego systemu oceniania, a ręczne przejrzenie i ponowne wykonanie kolumn obliczeniowych zajęłoby wieki, czy można to obejść?

Dzięki jeszcze raz!

Brett

Edytuj: Właściwie, kiedy próbuję skopiować i wkleić nawet w tym samym arkuszu, mały kalkulator się nie wkleja. Czy jest jakieś ustawienie, które muszę ustawić, aby umożliwić kopiowanie funkcji/obliczeń? Dzięki.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc temu przez Bretta Huckstepa.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 3 miesięcy temu #2657 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Odejmowanie jednej kolumny od drugiej...
Hi Brett,
Możesz skopiować strukturę zajęć z tablicy, stuknąć i przytrzymać klasę, a następnie skopiować. Ale nie pozwoli ci to zrobić na wcześniej istniejącej klasie. Gdy masz tę pustą klasę, możesz przenieść swoich uczniów. Wysłałem Ci wiadomość z dalszymi szczegółami

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.