Problemy z sumowaniem i obliczaniem ocen (rozwiązane)

Więcej
Rok 11 6 miesięcy temu #2108 by Paulamarie
Problemy z sumowaniem i obliczaniem ocen został stworzony przez Paulamarie
Cześć, próbuję dodać sumę trzech oddzielnych części testu razem, aby wypracować ocenę końcową (na 100). Test 1 to /20, Test 2 i 3 to /40. Następnie chcę mieć całkowitą kolumnę ze 100, która jest dla mnie obliczana automatycznie. Na podstawie tego końcowego wyniku wypracowałem swoje granice ocen. Wydaje mi się, że nie jestem w stanie obliczyć sumy, a następnie użyć tej sumy do obliczenia ocen. Mogę zrobić jedno lub drugie. Jeśli ręcznie dodam kolumnę z sumą, a następnie użyję tego wyniku, moja ocena zostanie obliczona poprawnie. Jednak ocena nie działa poprawnie, jeśli spróbuję obu razem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 6 miesięcy temu #2109 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Problemy z sumowaniem i obliczaniem ocen
Cześć Paulamarie,
Czy mógłbyś przesłać nam kilka zrzutów ekranu skonfigurowanych obliczeń? Dokładnie wtedy, gdy strzałki z wartościami procentowymi są na ekranie.Będziemy mogli szybko odpowiedzieć z instrukcjami do wykonania. Wyślij go na adres support@idoceo.net

Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 6 miesięcy temu - Rok 11 6 miesięcy temu #2110 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Problemy z sumowaniem i obliczaniem ocen
Cześć Paulamarie,
Tymczasem zgaduję… powinieneś sprawdzić, czy wszystkie twoje oddzielne części testowe i ich suma mają ten sam typ oceny, w twoim przypadku od 0 do 100.
Całkowite obliczenie musi mieć każdą część jako 100%, masz dodaj wszystko przycisk który automatycznie ustawi dla Ciebie wartość 100%.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 6 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 6 miesięcy temu #2111 by Paulamarie
Odpowiedzi udzielił Paulamarie na temat Problemy z sumowaniem i obliczaniem ocen
:P
Miałeś rację co do tego, że nie sumują 100 dla każdej oddzielnej części testu. Edytowałem tę część i teraz działa poprawnie. Bardzo dziękuję!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.